Alternatywą dla powszechnie znanych osłon okiennych są żaluzje drewniane. Przesłona okienna wykonana z materiału, jakim jest drewno, pozwala nie tylko nadać naturalny styl wnętrzom, lecz również jest uzupełnieniem dla drewnianych mebli czy podłóg. Dzięki takim żaluzjom wnętrza stają się przytulniejsze i bardziej nastrojowe.

Dostępne u nas żaluzje drewniane występują w dwóch rozmiarach: 25 mm oraz 50 mm. Do wyboru jest kilkadziesiąt kolorów i faktur. Wykonujemy żaluzje montowane do ściany, sufitu lub do okna. Proponowane przez nas żaluzje drewniane montujemy na terenie Warszawy i innych okolicznych miejscowości.

Nowoczesne żaluzje drewniane – Wawer i Targówek

W porównaniu do innych typów żaluzji istnieje również możliwość zastosowania układu sterowania elektrycznego – jest to znakomite udogodnienie życia codziennego. Państwa zamówienia realizujemy w ciągu około 10 dni roboczych, aczkolwiek zaznaczamy, że duża ilość zleceń wpływa na zmianę tego terminu. Może się on trochę wydłużyć – w takiej sytuacji prosimy o nieco cierpliwości. Gwarantujemy, że warto poczekać na osłony okienne naszej firmy. Są solidnie wykonane, z wysokiej jakości surowców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – może właśnie żaluzje drewniane to osłony idealne do Państwa wnętrz?