Alternatywą dla powszechnie znanych osłon okiennych są żaluzje drewniane. Osłona z takiego materiału, jakim jest drewno, pozwala nie tylko nadać naturalnego stylu wnętrzom, lecz również jest uzupełnieniem dla drewnianych mebli czy podłóg. Dzięki takich żaluzjom wnętrza stają się przytulne i cieplejsze w odbiorze.

Dostępne u nas żaluzje drewniane występują w dwóch rozmiarach: 25 mm oraz 50 mm. Do wyboru jest kilkadziesiąt kolorów i faktur. Wykonujemy żaluzje montowane do ściany, sufitu lub do okna.

Nowoczesne żaluzje drewniane — Wawer i Targówek

W porównaniu do innych typów żaluzji również w tej kategorii istnieje możliwość zastosowania układu sterowania elektrycznego — jest to znakomite udogodnienie życia codziennego. Państwa zamówienia realizujemy w ciągu około 10 dni roboczych, aczkolwiek zaznaczamy, że duża ilość zleceń także wpływa na zmianę tego terminu. Może się on trochę wydłużyć — w takiej sytuacji prosimy o nieco cierpliwości. Gwarantujemy, że warto poczekać na osłony okienne naszej firmy. Są solidnie wykonane, z wysokiej jakości surowców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą — może właśnie żaluzje drewniane to osłony idealne do Państwa wnętrz?