Żaluzje drewniane i bambusowe na wymiar w Warszawie

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wykonujemy żaluzje drewniane i bambusowe na indywidualne zamówienie dla klientów z Warszawy, a także miejscowości ościennych. Przesłona okienna z materiału, jakim jest drewno, pozwala nie tylko nadać naturalny styl wnętrzom, lecz również jest uzupełnieniem dla drewnianych mebli czy podłóg. Dzięki takim żaluzjom Państwa wnętrza staną się nie tylko przytulniejsze, ale również bardziej nastrojowe. Dostępne u nas żaluzje drewniane występują w dwóch szerokościach lameli: 25 mm oraz 50 mm. Do wyboru jest kilkadziesiąt kolorów i faktur. Wykonujemy żaluzje drewniane na wymiar, instalując je do ściany, sufitu lub do okna. Proponowane przez nas przesłony bezpłatnie montujemy na terenie Warszawy i innych okolicznych miejscowości.

Nowoczesne żaluzje drewniane na zamówienie – Wawer i Targówek

W przeciwieństwie do innych typów żaluzji w tych drewnianych istnieje możliwość zastosowania układu sterowania elektrycznego – jest to znakomite udogodnienie dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Specjalnie dla Państwa montujemy ten system, bowiem chcemy, aby nasi klienci doświadczali maksymalnego komfortu w użytkowaniu naszych produktów. Zamówienia na żaluzje drewniane na wymiar realizujemy w ciągu około 10 dni roboczych, aczkolwiek zaznaczamy, że duża ilość zleceń może wpłynąć na zmianę tego terminu. Może się on trochę wydłużyć, więc w takiej sytuacji prosimy o nieco cierpliwości. Gwarantujemy, że warto poczekać na osłony okienne naszej firmy. Są solidnie wykonane, z wysokiej jakości surowców i będą Państwu służyć przez wiele lat.

Żaluzje drewniane na wymiar – doskonały element dekoracyjny wnętrz

Modele żaluzji drewnianych coraz częściej trafiają do aranżacji zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Nic w tym dziwnego, gdyż charakteryzują się naturalnym pięknem, a także elegancją. Same w sobie są doskonałym elementem dekoracyjnym dla okna, nadającym wnętrzom ciepło, przytulność, a jednocześnie pozwalającym na kontrolę wpadającego światła oraz prywatności. Żaluzje drewniane, jakie oferujemy, wspaniale prezentują się też w przestrzeniach biurowych czy gabinetach, dodając im profesjonalnego wyglądu. Dzięki solidnej konstrukcji są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a w dodatku prezentują się elegancko nawet po wielu latach użytkowania. Zachęcamy już teraz do kontaktu z nami, jeśli myślicie Państwo o nowych przesłonach. Żaluzje drewniane na zamówienie z przyjemnością dobierzemy do rodzaju i koloru okien, zaproponujemy wielkość ich lameli, jak również zapewnimy fachowy montaż na terenie całej Warszawy. Skontaktujcie się z nami już teraz!