Jeśli latem doskwierały Państwu komary bądź inne natrętne insekty, warto rozważyć montaż naszych moskitier drzwiowych. Pozwalają one na skuteczną ochronę przed nachalnymi owadami, które z chęcią wdzierają się do budynków. Moskitiery drzwiowe przeznaczone są do okien balkonowych oraz tarasowych — otwiera się je i zamyka jak klasyczne drzwi.

Aby zapobiegać sytuacjom, w których zapomnieliby Państwo zamknąć moskitierę, posiadają one specjalne, samodomykające się zawiasy. Dzięki temu systemowi skrzydło moskitiery samodzielnie się zamknie, by stale tworzyć skuteczną barierę dla insektów. Wśród dostępnych kolorów moskitier są białe, brązowe, antracytowe oraz w kolorach złotego dębu, orzecha, mahoniu czy w barwie koloru winchester. Nasze moskitiery są mocowane do okien w sposób inwazyjny, dzięki czemu stabilnie i ściśle przylegają na stałe do ramy okiennej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi kolorami moskitier — co najmniej jeden z nich będzie pasował do Państwa ram okiennych czy drzwiowych. Zapewniamy wysoką jakość
oferowanych przez nas usług — jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu!