Jeśli zastanawiacie się Państwo nad alternatywą dla zasłon czy firan, lecz nowoczesne rolety nie pasowałyby do wystroju Państwa wnętrz, idealnym rozwiązaniem mogą być rolety rzymskie. Jest to gustowna osłona z naturalistycznie układającymi się fałdami materiału — po rozwinięciu takiej rolety, materiał jest gładki i dokładnie zakrywa okno.

Bogaty wybór rolet rzymskich — Łomianki

Tego typu rolety mogą zasłaniać samą szybę, lub również ramę okienną. Możliwe jest nawet zasłonięcie całej wnęki okiennej — wszystko zależnie od preferencji klientów. Wśród tkanin przeznaczonych na rolety rzymskie oferujemy około 1000 różnych tkanin. Dodatkowo umożliwiamy wykonanie rolety z dowolnego materiału dostarczonego lub wskazanego przez klienta. Pozwala to na łatwe wkomponowanie rolet do wystroju i kolorystyki pomieszczenia. Istnieje również możliwość montażu rolet z układem sterowania elektrycznego, który ułatwi użytkowanie tego typu osłon okiennych.

Zrealizowanie wykonania tego typu rolet mieści się w przedziale od 7 do 10 dni. W razie dużych ilości zamówień termin może się nieco wydłużyć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!