Jeśli zastanawiacie się Państwo nad alternatywą dla zasłon czy firan, lecz nowoczesne rolety nie pasowałyby do wystroju Państwa wnętrz, idealnym rozwiązaniem mogą być rolety rzymskie. Jest to gustowna osłona z naturalistycznie układającymi się fałdami materiału – po rozwinięciu takiej rolety materiał jest gładki i dokładnie zakrywa okno.

Bogaty wybór rolet rzymskich – Łomianki

Tego typu rolety mogą zasłaniać samą szybę, jak i ramę okienną. Możliwe jest nawet zasłonięcie całej wnęki okiennej – wszystko zależnie od preferencji klientów. Wśród tkanin przeznaczonych na rolety rzymskie oferujemy około 1000 różnych rodzajów. Dodatkowo umożliwiamy wykonanie rolety z dowolnego materiału dostarczonego lub wskazanego przez klienta. Pozwala to na łatwe wkomponowanie rolet do wystroju oraz kolorystyki pomieszczenia. Istnieje również możliwość montażu rolet z układem sterowania elektrycznego, który ułatwi użytkowanie tego typu osłon okiennych. Montaż rolet rzymskich oferujemy na terenie takich miejscowości jak Warszawa czy Łomianki oraz innych zakątków województwa mazowieckiego.

Zrealizowanie wykonania tego typu rolet mieści się w przedziale od 7 do 10 dni. W razie dużych ilości zamówień termin może się nieco wydłużyć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!