Jeśli zastanawiają się Państwo nad alternatywą dla zasłon czy firan, a według Was nowoczesne rolety nie pasują do wystroju wnętrz, idealnym rozwiązaniem mogą być modele rzymskie, które oferujemy na wymiar w Warszawie. To gustowna osłona z naturalnie układającymi się fałdami materiału – po jej rozwinięciu tkanina jest gładka i dokładnie zakrywa całe okno. Umożliwia precyzyjną regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia, dzięki czemu będą mogli Państwo stworzyć odpowiednią atmosferę niezależnie od pory dnia czy godziny. Do wykonania rolet rzymskich na wymiar używamy tylko najwyższej jakości materiałów, które nie blakną, tym samym zachowują swój pierwotny wygląd nawet po wielu latach użytkowania. Doskonale skomponują się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz w Waszych domach, tworząc harmonijną, elegancką przestrzeń. Oferujemy fachowe doradztwo oraz darmowy profesjonalny montaż rolet rzymskich na wymiar dla klientów z Warszawy i okolic. Jeśli są Państwo zdecydowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Bogaty wybór rolet rzymskich – Łomianki

Rolety rzymskie na wymiar mogą zasłaniać zarówno samą szybę, jak i ramę okienną. Możliwe jest także całkowite zamaskowanie wnęki – wszystko zależy od preferencji klientów. Wśród tkanin przeznaczonych na rolety rzymskie my oferujemy około 1000 różnych rodzajów. Dodatkowo umożliwiamy wykonanie ich z dowolnego materiału dostarczonego lub wskazanego przez Państwa. Pozwala to na łatwe wkomponowanie rolet rzymskich do wystroju oraz kolorystyki danego pomieszczenia. Istnieje również możliwość montażu przesłon okiennych z układem sterowania elektrycznego, który ułatwi użytkowanie tego typu osłon. Montaż rolet rzymskich na wymiar oferujemy na terenie takich miejscowości jak Warszawa czy Łomianki, a także innych zakątków województwa mazowieckiego. Zrealizowanie wykonania tego typu rolet mieści się w przedziale od 7 do 10 dni. W razie dużej liczby zamówień termin może się nieco wydłużyć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

Rolety rzymskie na wymiar – dlaczego warto zamówić je u nas?

Produkty, jakie realizujemy dla Państwa w naszej firmie, są dokładnie dopracowane – co do najmniejszego szczegółu. Dla nas to bardzo ważne, by klienci byli zadowoleni z naszych usług. Dodatkowo zamawiając rolety rzymskie na wymiar, oferujemy również:

  • ich pomiar na miejscu u klienta na terenie całej Warszawy, a także w okolicznych miejscowościach,
  • darmową i niezobowiązującą wycenę,
  • profesjonalny montaż na suficie, ścianie lub ramie okiennej,
  • fachowe doradztwo co do wyboru koloru tkaniny w Państwa wnętrzach,
  • instrukcję na temat ich pielęgnacji, która pozwoli utrzymać je w idealnym stanie przez długie lata.

Dzięki naszej kompleksowej obsłudze mogą być Państwo pewni, że rolety rzymskie będą nie tylko pięknie wyglądać, ale także doskonale spełniać swoje funkcje przez długi czas. Zapraszamy do kontaktu!

Intuicyjne rolety rzymskie

Połączenie elegancji i funkcjonalności to jedne z ulubionych cech produktów wybieranych przez naszych klientów. Zrealizowane przez nas projekty można znaleźć m.in. w Warszawie czy Łomiankach. Rolety rzymskie na wymiar, które oferujemy, nadają wnętrzu wyjątkowy urok, a jednocześnie są solidne i trwałe, ponieważ zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. Dzięki możliwości stopniowej regulacji wysokości rolet mogą Państwo dostosować ilość wpadającego światła do pomieszczenia, tym samym zapewniając sobie idealne warunki do pracy czy odpoczynku, w zależności od Waszych potrzeb. Ich intuicyjna obsługa jest bezproblemowa, odbywa się ręcznie lub za pomocą elektrycznego mechanizmu. Zgodnie z życzeniem klienta wykonujemy również darmowy montaż rolet rzymskich w Warszawie, Łomiankach czy innych pobliskich miejscowościach. Zapraszamy do współpracy!

Funkcjonalne detale w roletach Besta

Jeżeli szukają Państwo rolet, które zapewnią odrobinę prywatności, a przy tym będą pięknie się prezentowały, to mamy coś dla Was! Nasze rolety Besta to połączenie funkcjonalności i nowoczesności z elegancją oraz designem. Przysłony tego typu gwarantują ochronę przed promieniami UV, ponieważ są zaprojektowane z ogromną starannością. Kaseta rolety to estetyczna obudowa ukrywająca pracujące mechanizmy, która zapewnia trwałość wszystkich, niezbędnych elementów. Jej standardowa głębokość wynosi 35 mm. W skład zestawu osłon wchodzą również prowadnice – zapewniają stabilność, a także płynne działanie rolety. Zwykle ich typowa szerokość to 32 mm, ale istnieje możliwość dostosowania rozmiaru do okien czy drzwi. System Besta może być sterowany manualnie lub elektrycznie. Wybierając nas, mają Państwo do wyboru wiele wysokiej jakości tkanin o różnej przepuszczalności światła. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.