Czy zastanawialiście się Państwo, jak skutecznie ochronić się przed natrętnymi owadami w domu, równocześnie nie oszpecając budynku nieestetycznymi siatkami na owady? Przedstawiamy nowoczesne, eleganckie moskitiery plisowane, które składają się w harmonijkę. Taka estetyczna ochrona jest w stanie zatrzymać nawet niewielkie insekty, gwarantując komfortowe otwieranie okien bądź drzwi. Stawiając na nasze moskitiery, przekonają się Państwo, że mają one nie tylko funkcjonalne zastosowanie, ale także są atrakcyjne wizualnie.

Moskitiery – skuteczne osłony przeciwko insektom

Oferowane przez nas produkty zapewnią Państwu bezpieczeństwo i komfort podczas wszystkich ciepłych miesięcy w roku, gdy do budynków próbują dostać się niechciane insekty. Moskitiery plisowane to najnowsze rozwiązanie w ochronie przed najbardziej dokuczliwymi owadami – osami, komarami czy różnego rodzaju chrabąszczami i innymi. Tego typu przesuwne osłony na okna pozwalają na otwieranie przejścia poprzez rozsuwanie rozciągniętej na szynie plisy. Po złożeniu moskitiera zajmuje około 12 cm lub więcej, w zależności od jej szerokości. Nasza firma nie ogranicza się do konkretnych wymiarów osłony – dostosujemy się do wymogów Państwa zlecenia. Tego rodzaju moskitiera idealnie sprawdza się w dużych oknach oraz tych typu HS – unoszono-przesuwnych.

Profesjonalny montaż moskitier w Warszawie i okolicach

W naszej firmie istnieje możliwość montażu inwazyjnego, czyli na stałe, jak również bezinwazyjnego, dzięki któremu będą mogli Państwo bez problemu zdemontować moskitiery plisowane na zimę. Oba rozwiązania są niezwykle trwałe i odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne. Dodatkowo na specjalne życzenie możemy zainstalować tego typu moskitiery na okna dachowe typu VELUX czy FAKRO – zapewni to pełne zabezpieczenie wszystkich możliwych okien w domu oraz przełoży się na komfort domowników. Naszym klientom gwarantujemy konkurencyjne ceny i darmowy pomiar, ale też montaż w Warszawie. Jednocześnie zapewniamy, że moskitiery plisowane są zaprojektowane tak, aby nie ograniczały widoczności, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się pięknym widokiem za oknem.

Moskitiery popularne – nie tylko w Warszawie!

Coraz więcej osób decyduje się na ochronę swoich pomieszczeń przed owadami. Na korzyść naszych produktów przemawia nie tylko wygoda, lecz także zabezpieczenie elementów wyposażenia wnętrz, w tym żywności w domu. To pełna ochrona, która nie dominuje w wyglądzie elewacji – osłony są eleganckie i równocześnie nie rzucają się w oczy. Zachęcamy Państwa do skorzystania z pomocy przy wyborze moskitier plisowanych. Zapraszamy również do skorzystania z oferty. Nasze moskitiery plisowane dostępne są w Warszawie oraz okolicach.

Bezpieczne i praktyczne: moskitiery plisowane na duże okna

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na ochronę okien czy drzwi balkonowych, tarasowych są plisowane moskitiery. Dzięki nim mogą Państwo cieszyć się świeżym powiewem prosto z dworu, bez ryzyka ataku natrętnych owadów. Nasz system to nie tylko ochrona przed insektami, ale także praktyczny patent, który sprawdzi się wszędzie, niezależnie od przeznaczenia danego pomieszczenia czy rozmiaru okna. Nie muszą się Państwo obawiać o to, że Wasze szyby są za duże – z takimi też sobie poradzimy. Wykonujemy moskitiery plisowane na wymiar na terenie Warszawy oraz w okolicy, tak aby idealnie pasowały, ponadto stanowiły kompletny i estetyczny dodatek do aranżacji wnętrza. Co nas wyróżnia od konkurencji? Tworzymy przesłony z płaską listwą dolną – eliminuje to wysoki próg, który często jest przeszkodą dla osób niepełnosprawnych, starszych czy dla dzieci. Jedną z wielu zalet moskitier plisowanych jest ich prosty demontaż, bez obawy zniszczenia – za pomocą jednego ruchu można je wypiąć i schować po okresie zimowym na kolejny sezon.