Moskitiery plisowane to najnowsze rozwiązanie w ochronie przed owadami z zewnątrz. Tego typu osłony na okna są przesuwne – pozwalają na otwieranie przejścia poprzez rozsuwanie rozciągniętej na szynie plisy. Po złożeniu moskitiera zajmuje około 12 cm lub więcej – zależnie od jej szerokości. Nasza firma nie ogranicza się do konkretnych wymiarów osłony – dostosujemy się do wymogów Państwa zlecenia. Tego rodzaju moskitiera idealnie sprawdza się w dużych oknach oraz tych typu HS – czyli okien unoszono-przesuwnych.

Profesjonalny montaż moskitier w Warszawie i okolicach

Istnieje możliwość montażu inwazyjnego, czyli na stałe, jak również bezinwazyjnego, dzięki któremu będą mogli Państwo bez problemu zdemontować moskitiery plisowane na zimę. Dodatkowo na Państwa życzenie możemy zainstalować tego typu moskitiery na okna dachowe typu VELUX czy FAKRO – zapewni to pełne zabezpieczenie wszystkich możliwych okien w domu i przełoży się na komfort domowników.

Coraz więcej osób decyduje się na ochronę przed owadami – z tego powodu zachęcamy również i Państwa do skorzystania z naszej propozycji, jakimi są moskitiery plisowane. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Nasze moskitiery plisowane dostępne są w Warszawie oraz okolicach.