Czy zastanawialiście się Państwo, jak skutecznie ochronić się przed natrętnymi owadami w domu i równocześnie nie szpecić budynku nieestetycznymi siatkami na owady? Przedstawiamy nowoczesne, eleganckie moskitiery plisowane, które składają się jak harmonijka. Taka estetyczna ochrona jest w stanie zatrzymać nawet niewielkie owady, gwarantując komfortowe otwieranie okien bądź drzwi. Stawiając na nasze moskitiery, przekonają się Państwo, że można zgrabnie połączyć piękne z pożytecznym.

Moskitiery – skuteczne osłony przeciwko insektom

Oferowane przez nas produkty stanowią skuteczny sposób na komfort w czasie wszystkich ciepłych miesięcy w roku, gdy do budynków próbują wkroczyć niechciani goście. Moskitiery plisowane to najnowsze rozwiązanie w ochronie przed najbardziej dokuczliwymi owadami – osami, komarami, różnego rodzaju chrabąszczami i wieloma innymi żyjątkami. Tego typu osłony na okna są przesuwne – pozwalają na otwieranie przejścia poprzez rozsuwanie rozciągniętej na szynie plisy. Po złożeniu moskitiera zajmuje około 12 cm lub więcej – zależnie od jej szerokości. Nasza firma nie ogranicza się do konkretnych wymiarów osłony – dostosujemy się do wymogów Państwa zlecenia. Tego rodzaju moskitiera idealnie sprawdza się w dużych oknach oraz tych typu HS – czyli okien unoszono-przesuwnych.

Profesjonalny montaż moskitier w Warszawie i okolicach

Istnieje możliwość montażu inwazyjnego, czyli na stałe, jak również bezinwazyjnego, dzięki któremu będą mogli Państwo bez problemu zdemontować moskitiery plisowane na zimę. Oba rozwiązania są niezwykle trwałe oraz odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne. Dodatkowo na Państwa życzenie możemy zainstalować tego typu moskitiery na okna dachowe typu VELUX czy FAKRO – zapewni to pełne zabezpieczenie wszystkich możliwych okien w domu oraz przełoży się na komfort domowników.

Moskitiery coraz popularniejsze – nie tylko w Warszawie!

Coraz więcej osób decyduje się na ochronę przed owadami. Na korzyść naszych produktów przemawia nie tylko wygoda, lecz także zabezpieczenie elementów wyposażenia wnętrz czy żywności w domu. To pełna ochrona, która nie dominuje w wyglądzie elewacji – osłony są eleganckie i równocześnie nie rzucają się w oczy. Z tego powodu zachęcamy również i Państwa do skorzystania z naszej propozycji, jakimi są moskitiery plisowane. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Nasze moskitiery plisowane dostępne są w Warszawie oraz okolicach.