Plisy to jedne z najbardziej nowoczesnych rozwiązań, które podbiły rynek. Ich funkcjonalność polega na możliwości stworzenia rolet plisowanych w dwóch wersjach jednocześnie — ciemnej i jasnej. Dzięki swojej uniwersalności pozwalają na zasłonięcie dowolnej części okna, rozwijając się w obu kierunkach — do góry lub od dołu.

W naszej ofercie znajduje się mnóstwo różnorodnych propozycji, które można dobrać według własnych upodobań – plisy wykonane są również z materiałów o różnej przezierności. Umożliwia to dobranie konkretnej tkaniny do pomieszczenia. Występują w wersji 100% (blackout) lub 50% zaciemnienia oraz w wersji firankowej – czyli delikatnie osłaniającego przed światem zewnętrznym materiału. W ten sposób można dostosować zasłony do światła słonecznego wpadającego przez okno.

Wysokiej jakości plisy — Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Marki

Przedstawione przez nas plisy są przede wszystkim łatwe w czyszczeniu i obsłudze. Charakteryzują się głównie tym, że są połączeniem żaluzji i rolet. Jesteśmy w stanie wykonać plisę do każdego okna – trójkąty, trapezy, koła – możliwości jest wiele. W ofercie znajduje się również kilka rodzajów systemów, które można dobrać zależnie od indywidualnych upodobań. Do wyboru ponad 500 tkanin o różnych kolorach, wzorach i strukturach, dzięki czemu można stworzyć wspaniałą, harmonijną przestrzeń.

Termin realizacji wykonania plisy mieści się w 5-7 dniach roboczych. Termin może się wydłużyć w przypadku dużego zainteresowania osłonami okiennymi. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!