Szczególnym typem osłon okiennych, które są dostępne w naszej ofercie, są praktyczne i estetyczne rolety dzień noc. Występują one zawsze w kasetach – podobnie jak w roletach z jedną warstwą materiału. Tkanina tego typu rolety podzielona jest na poziome paski. Połowa z nich cechuje się 50% przepuszczalnością światła, reszta ma o wiele wyższą przepuszczalność – są to tzw. fragmenty firankowe. Roletą taką można regulować ilość wpuszczanego do pomieszczenia światła z zewnątrz oraz ograniczyć spojrzenia wścibskich sąsiadów. Można równocześnie zwinąć całkowicie roletę, by całkowicie odsłonić okno.

Rolety dzień-noc w wielu kolorach

Tak samo jak w przypadku wszystkich naszych rolet, te również wyposażone są w prowadnice, pozwalające na równomierne przyleganie materiału do okna. Wśród naszej bogatej oferty znajdą Państwo kilkaset kolorów, wzorów i struktur – nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.
W razie złożenia przez Państwa zamówienia, jego realizacja standardowo trwa od 5 do 7 dni
roboczych – w przypadku większego zainteresowania, okres ten może się wydłużyć. Prosimy zapoznać się z naszą szeroką ofertą oraz zapraszamy do kontaktu!