Klasyczne rolety okienne z Warszawy

Wśród naszych rolet okiennych można znaleźć przede wszystkim te klasyczne – wolnowiszące modele bądź zwijane w kasecie. Ich mechanizm (sznurkowy) działa bardzo płynnie, powodując, że używanie naszych przesłon to czysta przyjemność. Oferujemy je w bogatej wersji kolorystycznej, dzięki czemu bez problemu dopasują je Państwo do każdego wnętrza. Rolety w kasetach to najbardziej popularny rodzaj osłon okiennych – zwinięty materiał jest schowany w obudowie, a cały mechanizm ukryty, dzięki czemu wygląda to estetycznie. Dodatkowo produkty można wyposażyć w prowadnice, aby materiał nie odstawał podczas uchylania okna. Takie rozwiązanie chroni również przed nadmiernym poruszaniem się rolet pod wpływem wiatru. Nasza oferta przewiduje kilkaset tkanin do wyboru, o różnych strukturach, wzorach i barwach. Można je dodatkowo rozróżnić według stopnia zaciemnienia Dostępne są u nas rolety okienne o:

  • 100% zaciemnienia – idealne do sypialni czy pokoju dziecięcego, zapewniają doskonałe warunki do snu, blokując całkowicie wpływ światła z zewnątrz;
  • 50% zaciemnienia – sprawdzą się w salonie, jadalni, korytarzu czy kuchni. Zatrzymują widoczność z zewnątrz bez całkowitego zaciemnienia pomieszczenia.

Termin realizacji rolet okiennych to zazwyczaj 5-7 dni roboczych – w przypadku dużego zainteresowania osłonami może się wydłużyć. Montaż oferujemy w miejscowościach takich jak: Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Ząbki, Łomianki bądź Legionowo. Zapraszamy!

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

  • Najwyższa jakość materiałów. Osłony posiadają wiele certyfikatów i atestów, między innymi niemiecki OEKO-TEX.
  • Bogata gama kolorów oraz wzorów. Jeśli posiadają Państwo swój już gotowy materiał, to jesteśmy również w stanie wykonać rolety na Wasze okna.
  • Funkcjonalność i wygoda użytkowania. Mechanizmy sterowania umożliwiają łatwe podnoszenie oraz opuszczanie rolet. Regulują też ilość światła wpadającego do wnętrza.
  • Ochrona przed promieniowaniem UV. Nasze rolety okienne dzięki możliwości zacienienia mogą utrzymać przyjemną temperaturę w pomieszczeniu, a na dodatek zapobiegają blaknięciu mebli oraz podłóg.
  • Profesjonalna obsługa i montaż rolet okiennych w Warszawie, a także miejscowościach ościennych – Łomiankach, Ożarowie Mazowieckim, Legionowie czy Ząbkach.

Rolety okienne wewnętrzne do różnego typu okien

Wykonujemy rolety okienne na zamówienie dla wszystkich osób z Warszawy i pobliskich miejscowości. To znakomita alternatywa tradycyjnych firan bądź zasłon. Jesteśmy w stanie wykonać rolety na każde okna, również te balkonowe. Jeśli mają Państwo firmę czy biuro, to także możemy wykonać przesłony na miarę, dopasowane do specyficznych wymagań oraz potrzeb tych przestrzeni. Zapewniamy kompleksową obsługę od pomiaru okien, przez doradztwo w doborze najlepszego rozwiązania, aż po montaż i serwis posprzedażowy rolet. Nasz doświadczony zespół fachowców zadba o to, aby proces zamówienia, a także późniejsza instalacja u klienta przebiegły sprawnie, a co najważniejsze – zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Skontaktujcie się z nami, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z naszej profesjonalnej obsługi!