Wśród naszych rolet można znaleźć przede wszystkim klasyczne – wolnowiszące modele oraz te zwijane w kasecie. Rolety w kasetach to najbardziej popularny rodzaj osłon okiennych – zwinięty materiał jest schowany w obudowie i dzięki temu roleta wygląda estetycznie, a cały mechanizm jest ukryty. Rolety są dodatkowo wyposażone w prowadnice, aby materiał nie odstawał podczas uchylania okna. Ponadto takie rozwiązanie chroni przed nadmiernym poruszaniem się rolet pod wpływem wiatru.

Nasza oferta przewiduje kilkaset tkanin do wyboru, o różnych strukturach, wzorach i kolorach. Można rozróżnić dodatkowo je według stopnia zaciemnienia: 100% i 50%. Pozwala to na dobranie materiału do stopnia nasłonecznienia danego pomieszczenia lub indywidualnych potrzeb klienta. Mechanizmy rolet działają płynnie i sprawnie, powodując, że używanie naszych osłon okiennych to czysta przyjemność.

Termin realizacji to zazwyczaj 5-7 dniach roboczych – w przypadku dużego zainteresowania osłonami okiennymi termin może się wydłużyć. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!