Rolety wolnowiszące to powszechnie używany typ osłon okiennych. Materiał zwija się w rolkę, która montowana jest — w zależności od preferencji klienta — nad oknem, bądź do sufitu. Tego typu rolety nie chowają się w kasetach. Nie posiadają również prowadnic, ponieważ nie są montowane bezpośrednio na ramie okiennej. Dzięki temu można zasłonić całą wnękę okienną.

Kilkaset tkanin do wyboru może pomóc w podjęciu decyzji w sprawie wyglądu przyszłych rolet. W naszej ofercie posiadamy materiały z pełnym stopniem zaciemnienia oraz z 50% wartością zaciemnienia. Pozwala to na właściwy dobór osłon, uzależniony od lokalizacji okien oraz Państwa potrzeb.

Rozwiązanie to jest wykorzystywane w wielu instytucjach oraz firmach, ze względu na nieskomplikowaną budowę oraz montaż. Zlecenie wykonania tego typu rolet trwa zazwyczaj od 5 do 7 dni roboczych lub dłużej, w przypadku większego zainteresowania naszymi osłonami.

Jeśli Państwo chcieliby poznać dokładnie naszą ofertę, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony www.wawarolety.pl oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 662 606 650.