Jeśli myślą Państwo nie tylko o osłonie przed słońcem czy spojrzeniami z zewnątrz, lecz również o własnym bezpieczeństwie, polecamy rolety zewnętrzne naszej firmy. Wykonane są one z wytrzymałego aluminium.

Rolety zewnętrzne aluminiowe mogą być montowane na okno od zewnętrznej strony lub bezpośrednio na elewację. Rozróżnić można obsługę ręczną takich rolet lub o wiele wygodniejsze, sterowanie elektryczne. Zwijana roleta chowa się w solidnej, górnej kasecie systemu, tak aby nie zasłaniała bez potrzeby widoku z okien.

Nasze rolety zewnętrzne posiadają doskonałe właściwości termiczne oraz akustyczne, dzięki czemu wpływają na komfort podczas ich użytkowania. Można indywidualnie wybrać dogodną dla Państwa grubość pancerza. Odznaczają się one różnymi parametrami wytrzymałościowymi ze względu na ewentualną próbę włamania. Dzięki roletom zewnętrznym mogą się Państwo poczuć bezpiecznie.

Duża gama kolorów pozwoli Państwu dobrać rolety do stylu elewacji czy ram okiennych. Wyróżnić można kolory jednolite jak i imitujące kolor oraz strukturę drewna. Termin realizacji tego typu zlecenia mieści się w przedziale od 10 do 15 dni roboczych.

Jeśli chcą Państwo podnieść poziom swojego bezpieczeństwa, warto zgłosić się do nas po solidne rolety zewnętrzne. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą!