Żaluzje aluminiowe – czyli klasyki wśród osłon okiennych, są również dostępne w naszej ofercie. Są to osłony, które nadają eleganckiego lub bardziej formalnego charakteru każdym wnętrzom. Proponujemy 3 szerokości listków: 16 mm, 25 mm i 50 mm. Jesteśmy również w stanie Państwu zaoferować ponad 100 kolorów żaluzji do wyboru – tych standardowych, ale również z brokatem, perforowanych, metalizowanych czy z grafiką imitującą drewno. Żaluzje aluminiowe można montować do ściany bądź sufitu. Jest możliwy również montaż bezpośrednio do okna.

Dodatkowym atutem jest opcja sterowania elektrycznego, które znacznie ułatwi korzystanie z żaluzji i pozwoli na szybkie odsłanianie czy zasłanianie okien. Realizacja zamówienia na żaluzje aluminiowe trwa zazwyczaj 10 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy zgłasza się do nas więcej klientów, czas wykonania zamówienia może ulec zmianie.

W każdym przypadku jednak wykonujemy swoją pracę solidnie i dokładnie, dlatego zapraszamy do zapoznania się naszą szeroką ofertą osłon okiennych i wybrać taką, która najbardziej pasować będzie do charakteru Państwa wnętrz.