Okienne żaluzje aluminiowe z Warszawy

Jeśli cenią sobie Państwo klasykę i prostotę, to aluminiowe żaluzje będę idealne do Waszych przestrzeni. Oferujemy je wszystkim mieszkańcom Warszawy, a także osobom spoza regionu, np. Ożarowa Mazowieckiego lub Łomianek. Bez względu na to, czy mieszkacie w sercu stolicy, czy na obrzeżach, nasze propozycje będą doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Proponujemy 3 szerokości listków: 16, 25 i 50 mm. Jesteśmy również w stanie zaoferować aż ponad 100 kolorów żaluzji okiennych – tych standardowych, ale też z brokatem, perforowanych, metalizowanych czy z grafiką imitującą drewno. Myśleli Państwo, że mamy tylko klasyczne srebrne przesłony tego rodzaju – nic bardziej mylnego! Bogaty wybór wzorów oraz barw pozwala dopasować je do każdego gustu i preferencji. Dodatkowo warto zauważyć, że żaluzje aluminiowe to rozwiązanie w konkurencyjnie niskiej cenie, co sprawia, że są one dostępne tak naprawdę dla wszystkich. Zapraszamy do kontaktu, jeśli są Państwo zdecydowani na ten rodzaj przesłon okiennych. Oferujemy także darmowy montaż naszych żaluzji okiennych w Warszawie, Ożarowie Mazowieckim, Łomiankach oraz pobliskich miejscowościach.

Żaluzje okienne aluminiowe – montaż i dodatkowe udogodnienia

Żaluzje aluminiowe, które Państwu proponujemy, bez problemu można dopasować do każdego rodzaju pomieszczeń – od nowoczesnych apartamentów po tradycyjne domy. Ich prosty, lecz stylowy design sprawia, że doskonale komponują się z różnymi aranżacjami wnętrz, nadając im wyjątkowy charakter. Żaluzje aluminiowe możemy dla Państwa wyposażyć również w systemy sterowania elektrycznego, które znacznie ułatwią korzystanie z przesłon i pozwolą na szybkie odsłanianie czy zasłanianie okien. Zamówienia na nie realizujemy w ciągu 10 dni roboczych – w wyjątkowych sytuacjach, kiedy zgłasza się do nas więcej klientów, czas wykonania może ulec zmianie. Oferujemy Państwu też fachowy montaż zakupionych u nas produktów do ściany bądź sufitu. Możliwa jest także instalacja bezpośrednio do okna. Zapraszamy do zapoznania się szeroką ofertą osłon okiennych i wybrania takiej, która najbardziej pasować będzie do charakteru Państwa wnętrz. Nasze produkty, w tym żaluzje elektryczne, możemy zamontować na terenie Warszawy oraz w innych okolicznych miejscowościach.

Żaluzje okienne – od czego zależy ich cena?

  • Od wymiarów produktu.
  • Od dodatkowych opcji i funkcji.
  • Od ilości zamawianych produktów oraz ewentualnych rabatów dla dużych zamówień.

Chętnie doradzimy przy wyborze żaluzji okiennych, dokonamy wyceny i odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni z naszych usług. Zaufało nam już wielu klientów, którzy teraz cieszą się praktycznymi przesłonami okiennymi! Zachęcamy wszystkich z Warszawy lub z okolic do kontaktu, by wybrali żaluzje wykonane przez naszą firmę!

Aluminiowe żaluzje 25 i 50 mm

Działamy na terenie woj. mazowieckiego – wykonujemy żaluzje okienne w Warszawie, Łomiankach, Ożarowie Mazowieckim czy innych pobliskich miejscowościach. W naszym asortymencie posiadamy m.in. przesłony aluminiowe o szerokości 25 oraz 50 mm. Jeżeli zastanawiają się Państwo, które z nich wybrać, chętnie podpowiemy i pomożemy w podjęciu decyzji. Obie opcje łączy kilka wspólnych cech, przede wszystkim fakt, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów i cechują się funkcjonalnością. Przesłony są łatwe w obsłudze, a poza tym jako firma świadczymy także usługę ich montażu, tak aby zapewnić perfekcyjne dopasowanie do Państwa okien. Nasze osłony występują w klasycznej wersji – ręcznie sterowane, ale mamy również żaluzje elektryczne, które działają za pomocą mechanizmu silników zasilanych z sieci lub bateriami. Niezależnie od szerokości listków istnieje możliwość regulacji kąta nachylenia lamel, tym samym wpuszczą Państwo do pomieszczenia tyle światła, ile tylko zechcą. Elegancki design to jeden z ważniejszych aspektów kurtyn tego typu. Nasze żaluzje nie tylko prezentują się nowocześnie czy estetycznie, ale też są praktyczne – zwiększają komfort oraz wygodę użytkowania. W ofercie posiadamy bogatą gamę kolorów tak, aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z asortymentem żaluzji okiennych, a także do kontaktu z nami. Dojeżdżamy do klientów nie tylko z Warszawy, ale również z okolic – Łomianek, Marek, Ożarowa Mazowieckiego czy innych miejscowości. Zapraszamy.