Żaluzje aluminiowe – czyli klasyki wśród osłon okiennych – są dostępne właśnie w naszej ofercie. Są to osłony, które nadają elegancki lub bardziej formalny charakter wszystkim wnętrzom. Proponujemy 3 szerokości listków: 16 mm, 25 mm i 50 mm. Jesteśmy również w stanie zaoferować Państwu ponad 100 kolorów żaluzji do wyboru – tych standardowych, ale również z brokatem, perforowanych, metalizowanych czy z grafiką imitującą drewno. Żaluzje aluminiowe można montować do ściany bądź sufitu. Jest możliwy również montaż bezpośrednio do okna.

Dodatkowym atutem jest opcja sterowania elektrycznego, które znacznie ułatwi korzystanie z żaluzji i pozwoli na szybkie odsłanianie czy zasłanianie okien. Realizacja zamówienia na żaluzje aluminiowe trwa zazwyczaj 10 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy zgłasza się do nas więcej klientów, czas wykonania zamówienia może ulec zmianie.

W każdym przypadku jednak wykonujemy swoją pracę solidnie oraz dokładnie. Zapraszamy do zapoznania się naszą szeroką ofertą osłon okiennych i wybrania takiej, która najbardziej pasować będzie do charakteru Państwa wnętrz. Nasze produkty, w tym żaluzje elektryczne, możemy zamontować na terenie Warszawy oraz w innych okolicznych miejscowościach.