Okienne żaluzje aluminiowe z Warszawy

Jeśli cenią sobie Państwo klasykę i prostotę, to aluminiowe żaluzje będę idealne do Waszych przestrzeni. Oferujemy je wszystkim mieszkańcom Warszawy, a także osobom spoza regionu, np. Ożarowa Mazowieckiego lub Łomianek. Bez względu na to, czy mieszkacie w sercu stolicy, czy na obrzeżach, nasze propozycje będą doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Proponujemy 3 szerokości listków: 16 mm, 25 mm i 50 mm. Jesteśmy również w stanie zaoferować Państwu ponad 100 kolorów żaluzji okiennych do wyboru – tych standardowych, ale również z brokatem, perforowanych, metalizowanych czy z grafiką imitującą drewno. Myśleliście, że mamy tylko klasyczne srebrne przesłony tego rodzaju? Nic bardziej mylnego! Nasz bogaty wybór wzorów, a ponadto barw pozwala dopasować je do każdego gustu i preferencji. Dodatkowo warto zauważyć, że żaluzje aluminiowe to rozwiązanie o konkurencyjnie niskiej cenie, co sprawia, że są one dostępne tak naprawdę dla każdego. Zapraszamy do kontaktu, jeśli są Państwo zdecydowani na ten rodzaj przesłon okiennych. Montaż żaluzji oferujemy gratis!

Żaluzje okienne aluminiowe – montaż i dodatkowe udogodnienia

Żaluzje aluminiowe, jakie oferujemy, bez problemu dopasujecie do każdego rodzaju pomieszczeń – od nowoczesnych apartamentów po tradycyjne domy. Ich prosty, lecz stylowy design sprawia, że doskonale komponują się z różnymi aranżacjami wnętrz, nadając im wyjątkowy charakter. Żaluzje aluminiowe możemy dla Państwa wyposażyć również w systemy sterowania elektrycznego, które znacznie ułatwią korzystanie z przesłon i pozwolą na szybkie odsłanianie czy zasłanianie okien. Zamówienia na nie realizujemy w ciągu 10 dni roboczych – w wyjątkowych sytuacjach, kiedy zgłasza się do nas więcej klientów, czas wykonania może ulec zmianie. Oferujemy Państwu również fachowy montaż zakupionych u nas produktów do ściany bądź sufitu. Możliwa jest także instalacja bezpośrednio do okna. Zapraszamy do zapoznania się naszą szeroką ofertą osłon okiennych i wybrania takiej, która najbardziej pasować będzie do charakteru Państwa wnętrz. Nasze produkty, w tym żaluzje elektryczne, możemy zamontować na terenie Warszawy oraz w innych okolicznych miejscowościach.

Żaluzje okienne – od czego zależy ich cena?

  • Od wymiarów produktu.
  • Od dodatkowych opcji i funkcji.
  • Od ilości zamawianych produktów oraz ewentualnych rabatów dla dużych zamówień.

Chętnie doradzimy w wyborze żaluzji okiennych, dokonamy wyceny i odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni z naszych usług. Zaufało nam już sporo klientów, którzy teraz cieszą się praktycznymi przesłonami okiennymi! Zachęcamy wszystkich z Warszawy do kontaktu, by wybrali żaluzje wykonane przez naszą firmę!