Jeśli różnego rodzaju owady nieustannie wdzierają się do Państwa domów bądź mieszkań, najprostszym, jak i najtańszym sposobem na ochronę przed nimi są moskitiery ramkowe. Są one przeznaczone do okien zwykłych. Sama moskitiera nie ma możliwości otwierania bądź uchylania, jednak dzięki temu żaden insekt nie prześlizgnie się do środka.

Montaż takiej moskitiery jest przeprowadzany bezinwazyjnie — nie jest ona umocowana na stałe, więc mogą Państwo po sezonie po prostu zdemontować siatkę i przechować ją do momentu, gdy znowu będzie potrzebna. Aby sprostać Państwa wymaganiom względem doboru kolorystycznego, posiadamy ramki białe, brązowe czy antracytowe. Dodatkowo w naszej ofercie występują takie w kolorze złotego dębu, orzecha, mahoniu czy w ciepłym kolorze winchester. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkt dopasowany do zamontowanych już ram okiennych.

Moskitiery ramkowe są szybką i tanią inwestycją w komfort i ochronę przed intruzami z zewnątrz, takimi jak komary, meszki czy osy. Jeśli Państwo zdecydowali się na montaż tego typu osłon, zapraszamy do kontaktu z nami!